MENU

Usługi

Strategiczne podejście

Integrator systemów to nie tylko dostawca wyselekcjonowanych rozwiązań, ale też profesjonalny doradca. Wierzymy w siłę strategii, a więc starannego planowania, które poprzedza dobór technologii, wdrożenie i utrzymanie. Z każdym klientem staramy się współpracować od samego pomysłu na Digital Signage i poprowadzić do sukcesu. W ramach działań strategicznych SQM oferuje doradztwo w zakresie:

  • analizy grupy docelowej i dobór odpowiednich formatów komunikacji
  • analizy dotychczasowych kanałów komunikacji, w tym komunikacji on-line
  • analizy celów biznesowych i tworzenia właściwego modelu biznesowego
  • finansowania projektów i zwrotu z inwestycji
  • strategii kontentu

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy doświadczenie w zakresie strategii marketingowych zdobywali w czołowych agencjach marketingowych. Opieramy się na znajomości najlepszych światowych case studies w zakresie Digital Signage, badaniach i specjalistycznej wiedzy nieosiągalnej w ogólnodostępnych źródłach.

Wdrożenia i instalacje

Nie jesteśmy sklepem z monitorami i playerami. Jesteśmy dostawcą rozwiązań, a kompleksowa obsługa naszych Klientów jest jednym z podstawowych założeń SQM od przeszło dekady. Dysponujemy zespołem doświadczonych techników, trzema magazynami sprzętowymi, profesjonalną flotą i sprzętem instalacyjnym. Oferujemy kompleksowe zarządzanie projektem oparte o międzynarodowe standardy i największe w Polsce doświadczenie. Każdy nasz projekt poprzedzony jest wizją lokalną a zakończony opracowaniem dokumentacji powdrożeniowej.

Utrzymanie serwisowe

Nasz zespół Service Desk przyczynia się do ponadprzeciętnej satysfakcji naszych Klientów długo po zakończeniu wdrożenia. Pracujemy w oparciu o profesjonalne narzędzia komunikacyjne Service Desk, dzięki czemu organizujemy serwisy o nawet najbardziej wymagających parametrach SLA. Każde zgłoszenie trafia do systemu i właściwych osób obsługujących dany projekt, co gwarantuje natychmiastową reakcję i błyskawiczną diagnozę. W SQM każdy ticket zostaje zamknięty, a klient nigdy nie pozostaje bez rozwiązania.

Nasz serwis on-site to obecnie trzy centra serwisowe wyposażone w magazyny sprzętowe:

  • Warszawa - Pruszków
  • Poznań - Komorniki
  • Katowice - Kraków

Sieć serwisowa SQM to ponad 20 punktów serwisowych w całej Polsce z możliwością szybkiego uruchomienia kolejnych kilkunastu punktów. Dzięki rozbudowanej i dobrze zorganizowanej sieci serwisowej nasze usługi są szybkie i skuteczne.

Szkolenia i warsztaty

Oferujemy rozwiązania profesjonalne i tylko w takie wierzymy. Wiele z nich wymaga zatem instruktaży i szkoleń z obsługi. Nasze szkolenia obejmują przede wszystkim dwa obszary:

  • Szkolenia z zakresu obsługi systemów CMS
  • Szkolenia sprzętowe, w tym w szczególności z zakresu korzystania ze sprzętu do budowy ścian video

Z przyjemnością spotykamy się także z użytkownikami systemów Digital Signage i rozmawiamy o tworzeniu i aktualizacji treści. Nawet najlepsza instalacja multimedialna bez właściwych treści nie spełni swojej roli, dlatego kładziemy szczególny nacisk na dobrze zaprojektowany i zawsze aktualny kontent.